História spoločnosti

Firmu Printmania sme založili v roku 2011. Od začiatku nám bolo jasné, že sa chceme sústrediť na to, v čom sa vyznáme. Naším svetom sú tonery a náplne do tlačiarní. Keďže je pre nás určujúca kvalita, neustále sme zlepšovali náš servis a ďalšie súvisiace služby, ako napr. odborné poradenstvo. Aby sme mohli uspokojiť ešte väčšie množstvo zákazníkov, pristúpili sme v roku 2013 na rozšírenie našej produktovej ponuky. Ďalší rok do nášho tímu pribudol Martin, ktorý sa odvtedy stará o náš marketing a podporu zákazníkov – o tom, že to bola správna voľba, svedčí množstvo pozitívnych komentárov od vás, našich zákazníkov.

Rok 2015 je pre nás rokom zmien. Zavádzame nový e-shop s jednoduchším dizajnom a prehľadnejším systémom objednávania, pomocou ktorého sa chceme posunúť ešte o krok bližšie k vám. Tiež reagujeme na zvyšujúci sa dopyt po doplnkovom tovare a pripravujeme preto rozšírenie sortimentu o kancelárske potreby. Všetky zmeny pritom vykonávame premyslene a s jediným úmyslom – byť pre vás spoľahlivým partnerom.

Naša idea a ciele

Naše priority boli od začiatku jasné. Osobná komunikácia pre nás znamená, že nie ste iba naším zákazníkom, ale hlavne naším partnerom. Stopercentná garancia kvality, to nie je len tovar s certifikátom ISO 9001, ale aj ústretovosť v prípade akýchkoľvek ťažkostí. Za službami vyladenými do najmenších detailov stoja hodiny práce a pripomienok od našich klientov. Dostupnosť tovaru garantujeme vlastným skladom. Sme tu neustále pre vás a na akékoľvek otázky reagujeme okamžite. Zaujíma vás viac? Radi vám na všetko odpovieme!

Tím Printmania.sk – Odborníci na tonery a náplne.

Filip - Zakladateľ

Martin - Marketing & Podpora pre zákazníkov

Nikola - Objednávky & Nové produkty

Máte špeciálne požiadavky?

Ak potrebujete riešenia ohľadom tlačiarní a tonerov, ktoré budú presne zodpovedať vašim požiadavkám, radi vám vyhovieme. Či už je to cena, dodanie, balenie alebo iné, určite sa nám ozvite.

Spokojní zákazníci

Už 5 rokov sú zákazníci spokojní s našimi službami a odborným poradenstvom ohľadom náplní a tonerov.

Kvalitné tonery

Certifikované náplne ISO 9001 a 14001 sú zárukou spoľahlivej tlače na úrovni originálnych tonerov pri ušetrení až 75% nákladov.

Osobný prístup

Rýchla a otvorená komunikácia, férový prístup a ceny, okamžitá reakcia na vaše podnety alebo vzniknuté situácie.

Brother
Canon
Dell
Epson
HP
IBM